Ülenurme vald 25

31. oktoobril tähistas Ülenurme vald oma 25. sünnipäeva. Pidustusteks kutsuti kokku sõbrad ja tuttavad, et ühekoos maha pidada mõnus tantsupidu. Muusikat tuli mängima legendaarne ansambel Kukerpillid, kelle pillide helisedes ei suutnud pea keegi jalakeerutamist keelduda. Need, kes aga polnud veel tantsima jõudnud või olid juba puhkepausi tegemas, leidsid end Tõnu Väljani ja tema abiliste poolt ettevalmistatud suurejoonelisest tordilauast, mis oli vist küll uhkem, kui Jorh Aadniel Kiire ristsetel pakutud rosinatest pungil kringel!
Järsku aga kõlas mikrofonivilin ja lavale astus volikogu esimees Heiki Sarapuu, kes tänas oma kõnes kõiki Ülenurme valla kogukonnaelu eestvedajaid, sealhulgas inimesi, kes näitavad ise üles teotahet ja ei jää ootama, et keegi teine nende eest asjad ära teeks.
Õhkkond oli Reola kultuurimajas kosmiliselt sõbralik ja täis naeru, lusti ja rõõmupisaraid. Muidugi ei saa ka mainimata jätta Karel Kansveini poolt loodud kunstilist sisekujundust: fuajee laes lendlesid õhupallid, saali laes rippus kolmemeetrise läbimõõduga kristall-lühter, millest lookles välja valge kangas, ning kirsiks tordil oli lummav valgus-show. Kel aga jäi pidu nägemata, see saab piltide kaudu ehk mingisugusegi aimduse valla kodulehelt: www.ylenurme.ee
Palju õnne Ülenurme vallale 25. aastapäeva puhul!

Andri Viinalass

Kultuurijuht

58282032

   

Toimetaja: ANDRI VIINALASS